Výhody hypotéky

  • Americká hypotéka jednoduše na cokoliv bez úvěrových registrů a potrvzení o výši příjmu
  • Pravidelné měsíční splátky a bez poplatků
  • Pokud se Vám nebude líbit výše poplatků, hypotéku brát nemusíte, poptávka je nezávazná!

Jako jedni z mála na hypotečním trhu nabízíme nebankovní hypotéku bez jakýchkoli poplatků předem i po vyplacení hypotéky na Váš bankovní účet. Do financované částky 500.000,- Kč dokonce nevyžadujeme ani znalecký posudek, tudíž nezaplatíte ani korunu aniž by jste věděli, že máte úvěr závazně schválen.

Americká hypotéka: "Celý proces zpracování je velice jednoduchý. Nejdříve je zapotřebí vyplnit jednoduchou on-line žádost a následně ji odeslat. Po řádném odeslání na Váš e-mail přijde potvrzení o přijetí Vaší žádosti. Poté Vás již bude kontaktovat naše call centrum. Kontaktujteme Vás nejpozději do 48 hodin, od podání on-line v pracovní dny."

Nabízíme možnost ručení nemovitostí ve vlastnictví 3 osoby ( rodiny, přátel ), což je v dnešní době na hypotečním trhu též velice ojedinělé. Nemáte tedy nemovitost ? Nevadí, stačí když je vlastníkem někdo z rodiny či Vašich přátel a může svou nemovitostí ručit ve prospěch Vaší nebankovní hypotéky.

Kolik půjčíme?

Půjčíme Vám maximálně 50% tržní ceny Vaší nemovitosti nebo nemovitosti ve vlastnictví 3 osoby.

A ) od 100.000.- Kč do 5.000.000.- Kč se splatností až na 72 měsíců.

B ) od 50.000.- Kč do 2.500.000.- Kč se splatností až na 180 měsíců.

C ) od 200.000.- Kč do 5.000.000.- Kč se splatností až na 180 měsíců.

Komu půjčíme?

  • zaměstnanec, věk od 18 do 75
  • podnikatel, důchodce
  • žena na mateřské dovolené

Jak funguje tato hypotéka

Vyplníte si nezávaznou on-line žádost a nejpozději do 48 hodin Vás bude kontaktovat call centrum, které od Vás zjistí zbylé údaje a informace o nemovitosti. Následně Vám učiní nabídku jakou výši nebankovní hypotéky je možné poskytnout s jakou dobou splatnosti a též se s Vámi dohodne na termínu, kdy Vás navštíví obchodní zástupce. Obchodní zástupce si nemovitost nafotí, předložíte mu požadované dokumenty a během 1 - 2 dnů Vám sdělí zdali je nebankovní hypotéka závazně schválena. Poté již podepíště úvěrové smlouvy, zástavní listiny atp. a jsou Vám vyplaceny peníze na Váš bankovní účet.

Úrokové sazby a RPSN?

Jelikož se jedná o ryze nebankovní hypoteční úvěry, a současně v mnohých případech vyplácíme exekuce a dražby a nepožadujeme dokládání příjmů, základní RPSN je od 8,9 %. Průměrné RPSN se však pohybuje okolo 10 - 40%, vždy záleží na době splatnosti a výši nebankovní hypotéky. Přesnou úrokovou sazbu a Výši hypotéky Vám sdělí call centrum po vyplnění on-line žádosti.

Kontakt | Půjčka Ferratum | SMS pôžička | Půjčka Ferratum | Chytrá karta České spořitelny

Copyright © 2010 SMS Půjčky Online Americká hypotéka nebankovní | Grafika - Němec webdesign